Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 179 m² 120.000 Euro (Fresku)

 • 120.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 179 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 3+1 te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 179 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe verandë. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Apartament 3+1, Fresku, Tiranë

ID; 45247

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate