Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 159 m² 143.000 Euro (Vasil Shanto)

 • 143.000€
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 143.000€

Details

 • Price: 143.000€
 • Size: 159 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695671181

Features

Description

Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 159 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-vasil-shanto-tirane/

ID: 41241

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate