Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 156 m² 202.000 Euro (Ali Demi)

 • 202.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 156 m² 202.000 Euro (Ali Demi)

, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 202.000€

Details

 • Price: 202.000€
 • Size: 156 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 3+1 te Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 156 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një verandë. Apartamenti ka orientim jug-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 3+1, Ali Demi, Tiranë

ID: 32654

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate