Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 154 m² 154.000 Euro (Vasil Shanto)

 • 154.000€
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
shitje
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 154.000€

Details

 • Price: 154.000€
 • Size: 154 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 3+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 154 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, një studio, dy tualete, një ballkon dhe verandë. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-vasil-shanto-tirane-2/

ID: 45726

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate