Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 135 m² 120.000 Euro (Komuna e Parisit)

 • 120.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 135 m² 120.000 Euro (Komuna e Parisit)

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament papafingo 3+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 135 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe tre ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

ID: 33129

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate