Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 130 m² 125.000 Euro (Gener 2)

 • 125.000€
, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 3+1 pranë Gener 2. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 130.5 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_pr…-misja-tirane/

ID: 45012

 • Address Rruga Jordan Misja, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate