Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 127 m² 110.000 Euro (Astir)

 • 110.000€
, Astir
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 127 m² 110.000 Euro (Astir)

, Astir
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 127 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 3+1 plus një post parkimi pranë Dy Palmave. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 127 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 3+1, Astir, Tiranë

ID: 43352

 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate