Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 118 m² 80.000 Euro (Casa Italia)OPP+21084

 • 80.000€
11 QTU / Kashar / Casa Italia, Casa Italia
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 118 m² 80.000 Euro (Casa Italia)OPP+21084

11 QTU / Kashar / Casa Italia, Casa Italia
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 118 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696141644

Description

Shitet, Apartament 3+1, në zonën e Casa Italia (ish sheshi shqiponja).
Informacion mbi pronën:
• Sipërfaqja totale: 118.8 m2
• Kati 5.
• Orientim jug lindje.
Organizimi:
Ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualeet, ballkon.
Cilësime të tjera:
• Bosh.
• Në proces hipotekimi.
• Sipërfaqe e shfrytëzuar në maksimum dhe organizim perfekt.
• Ndërtim i ri.
• Punime cilësore.
• Ndriçim natyral.
• Me ashensor.
Për ta vizituar na kontaktoni!

 • Address Casa Italia
 • City Tirane
 • Area 11 QTU / Kashar / Casa Italia

Contact Information

View Listings
Future Home Opportunity +

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Future Home Opportunity +
 • Future Home Opportunity +