Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 5, 115 m² 125.000 Euro (Rruga Vlazën Huta)

 • 125.000€
, Rruga Vëllezërit Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
shitje
, Rruga Vëllezërit Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet apartament 3+1 pranë Ambulancës Iraniane. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 115 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori shpërndarës, ambjenti i ndenjies, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim lindje-perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-rruga-vllazen-huta-tirane/

ID: 40072

 • Address Rruga Vëllezërit Huta, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate