Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 85 m² 85.000 Euro (Rruga Ferit Xhajko)

 • 85.000€
, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 85 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet apartament 3+1 te Ferit Xhajko. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati buzë rruge dhe ka sipërfaqe 85 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-rruga-ferit-xhajko-tirane-2/

ID: 42069

 • Address Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate