Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 120 m² 170.100 Euro (Ali Demi)

 • 170.100€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 120 m² 170.100 Euro (Ali Demi)

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 170.100€

Details

 • Price: 170.100€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 3+1 te Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me dy ashensore dhe ka një sipërfaqe totale 120 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë me kubaturë të rregullt dhe është totalisht i mobiluar. Apartamenti përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe dy tualete me aspirim. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-ali-demi-tirane/

ID: 31938

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate