Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 115 m² 110.000 Euro (Rruga Bardhyl)

 • 110.000€
, Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
shitje
, Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 3+1 pranë gjimnazit ”Çajupi”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 115.8 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete (një me dritare) dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-rruga-bardhyl-tirane/

ID; 45400

 • Address Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate