Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 111 m² 85.000 Euro (Rruga Mihal Grameno)

 • 85.000€
, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 111 m² 85.000 Euro (Rruga Mihal Grameno)

, Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 85.000€

Details

 • Price: 85.000€
 • Size: 111 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet apartament 2+1 në rrugën Mihal Grameno. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ekzistues dhe ka një sipërfaqe totale 111 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e organizuar nga salloni, tre dhoma, dy tualete dhe një ballkon. Orientimi perëndim bën të mundur që apartamenti të jetë i ndriçuar gjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pamobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Mihal Grameno, Tiranë

ID: 30962

 • Address Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate