Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 4, 109 m² 100.000 Euro (Ish Ekspozita)

 • 100.000€
, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
, Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet apartament 3+1 te Ish Ekspozita. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 109 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-ish-ekspozita-tirane/

ID: 44895

 • Address Ish Ekspozita, Bulevardi Bajram Curri, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate