Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 90 m² 108.000 Euro (Siri Kodra)

 • 108.000€
, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 90 m² 108.000 Euro (Siri Kodra)

, Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 108.000€

Details

 • Price: 108.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 3+1 pranë Selvisë. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-rruga-siri-kodra-tirane/

ID: 44726

 • Address Rruga Siri Kodra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate