Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 142 m² plus 15 m2 garazh, 376.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

 • 376.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 142 m² plus 15 m2 garazh, 376.000 Euro (Rruga e Elbasanit)

, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 376.000€

Details

 • Price: 376.000€
 • Size: 142 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 3+1 plus garazh te Rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 141.6 m2 dhe 15 m2 garazhi. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, salloni i ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-rruga-e-elbasanit-tirane-4/

ID: 40926

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate