Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 142 m² 185.000 Euro (Rruga Tefta Tashko Koço)

 • 185.000€
, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 142 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 3+1 në rrugën Tefta Tashko Koço. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 142 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e organizuar nga salloni, tre dhoma, dy tualete dhe dy ballkone. Orientimi jug bën të mundur që apartamenti të jetë i ndriçuar gjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pamobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-rruga-tefta-tashko-koco-tirane/

ID: 30617

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate