Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 136 m² 224.000 Euro (Rruga e Kavajes)

 • 224.000€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 224.000€

Details

 • Price: 224.000€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie
 • Ambient Gatimi i Veçuar
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Kati 3
 • Ashensor
 • 136 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti është totalisht i investuar dhe me vendodhje pranë 21 Dhjetorit. Shitet pjesërisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…ajes-tirane-2/

ID: 48736

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra