Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 132 m² 158.200 Euro (Kodra e Diellit 2)

 • 158.200€
, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 158.200€

Details

 • Price: 158.200€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet apartament 3+1 te Rezidenca Kodra e Diellit 2. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor në ndërtim e sipër dhe ka sipërfaqe 131.8 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-kodra-e-diellit-2-tirane/

ID: 45300

 • Address Kodra e Diellit 2, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate