Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 3, 123 m² 104.000 Euro (Don Bosko)

 • 104.000€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
9 Don Bosko / Jordan Misja, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 104.000€

Details

 • Price: 104.000€
 • Size: 123 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 3+1, në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e tretë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale prej 123 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e mobiluar, me termoizolim, orientim jug. Apartamenti është I organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkonin. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…-bosko-tirane/

ID: 29592

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate