Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 89 m² 120.000 Euro (Rruga e Barrikadave)

 • 120.000€
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 89 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 3+1 te Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 89.1 m2 neto. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit i veçuar, tre dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-rruga-e-barrikadave-tirane/

ID: 43276

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate