Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 164 m² 125.000 Euro (Ali Demi)

 • 125.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 164 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie
 • Ambient Gatimi
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 2 Ballkone
 • Kati 2
 • 164 m2
 • I mobiluar

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet në pallat ekzistues dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Mundësi ndarje në dy apartamente 1+1.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…i-demi-tirane/

ID: 46605

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate