Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 140 m² 145.000 Euro (Kopshti Botanik)

 • 145.000€
5 Selite / Kodra e Diellit, Selita, Selitë, Bashkia Mallakastër, Fier County, Southern Albania, 9335, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 140 m² 145.000 Euro (Kopshti Botanik)

5 Selite / Kodra e Diellit, Selita, Selitë, Bashkia Mallakastër, Fier County, Southern Albania, 9335, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 140 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 3+1 te Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 140 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt, orientim lindje dhe është totalisht i mobiluar. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë

ID: 33838

 • Address Kopshti Botanik
 • City Tirane
 • Area 5 Selite / Kodra e Diellit

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate