Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 124.24 m² 240.000 Euro (Kodra e Diellit 1)

 • 240.000€
, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
shitje
, Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • 240.000€

Details

 • Price: 240.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie
 • Ambient Gatimi i Veçuar
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • 2 Ballkone
 • Korridor shpërndarës
 • Kati 2
 • 124.24 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati 4-katësh, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…llit-1-tirane/

ID: 47746

 • Address Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate