Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 112 m² 120.000 Euro (Myslym Shyri)

 • 120.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 2, 112 m² 120.000 Euro (Myslym Shyri)

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 112 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 3+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 112 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt, me parket dhe ka orientim jug. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet dhe një verandë 20 m. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 3+1, Myslym Shyri, Tiranë

ID: 33481

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate