Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 10, 132 m² 147.000 Euro (Komuna e Parisit)

 • 147.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 10, 132 m² 147.000 Euro (Komuna e Parisit)

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 147.000€

Details

 • Price: 147.000€
 • Size: 132 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 10
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 3+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e 10-të të një pallati të ri me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 132 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, ka kubaturë të rregullt, është totalisht i mobiluar dhe i shtruar me parket. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes, ambjenti i gatimit i veçuar, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe ka orientim lindje. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë

ID: 34543

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate