Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 1, 93 m² 100.000 Euro (Pallati me Shigjeta)

 • 100.000€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 93 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie
 • Ambient Gatimi i Veçuar
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Kati 1
 • 93 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti shitet pjesërisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…igjeta-tirane/

ID: 48764

 • Address Pallati me Shigjeta, Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra