Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 1, 152 m² 175.000 Euro (Qender)

 • 175.000€
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 1, 152 m² 175.000 Euro (Qender)

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 175.000€

Details

 • Price: 175.000€
 • Size: 152 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 3+1 në qendër. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe totale 152 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe ka orientim jug-perëndim. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, sallonin sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Apartament 3+1, Qendër, Tiranë

ID: 32850

 • Address Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate