Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 1, 116 m² 98.000 Euro (Dritan Hoxha)

 • 98.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Dritan Hoxha
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 1, 116 m² 98.000 Euro (Dritan Hoxha)

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Dritan Hoxha
 • 98.000€

Details

 • Price: 98.000€
 • Size: 116 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 3+1 tek rruga “Dritan Hoxha”. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim të një pallati të ri të sapo përfunduar me sipërfaqe totale 115.87 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt. Apartamenti është I përbërë në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit , 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti ështe shumë mirë I ndriçuar pasi ka orientim jug, lindje. Pallati në të cilin ndodhet apartamenti ka pune mjaft cilësore. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…-dritan-hoxha/

ID: 28810

 • Address Dritan Hoxha
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate