Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK 135 m² 147.400 Euro (Don Bosko)

 • 147.400€
, Don Bosko
shitje

Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK 135 m² 147.400 Euro (Don Bosko)

, Don Bosko
 • 147.400€

Details

 • Price: 147.400€
 • Size: 135 m²
 • Rooms: 4
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Apartament 3+1 +2 ne shitje tek Kompleksi FIORI DI BOSKO.

Sip totale eshte 134 m2, Organizohet me ndarje te zones nates me diten, hyrje ne sallon + kuzhine me dalje ne ballkon, 3 dhoma gjumi ( 1 matrimoniale me tualet brenda, garderobe dhe dalje ne ballkon) tualet i dites, orientim Perendim.

Pallati eshte me fasade me termoizolim, me dritare me triple xham me argon me mbrojtje termike dhe akustike.

Fasade eshte me lyerje qe nuk hiqet dhe nuk krijon probleme estetike apo lageshtire.

Ndarjet e dhomave jane te bera me doppio tulle dhe ne mes lesh guri.

Te gjitha dhomat kane parket, paisje hidrosanitare inkaso, dyer dhe vetrata cilesore.

Kullat jane me 9 kate dhe 1 kat nentokesor, kane distance nga njeri tjetri te pakten 40 m2.

Te gjithe hyrjet jane me orientim me drite natyrale dhe me diell, hyrjet me orientim nga veriu kane pamje te lire nga ballkonet.

Cmimi:147.400 Euro.

Me hipoteke te rregullt!

Disponon dhe parkim me cmim ekstra!

Tarife agjensie 1% per bleresin.

 • Address Don Bosko
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania