Tirane, shes apartament 3+1 Kati 6, 142 m² 185.000 Euro (Rruga Irfan Tomini)

 • 185.000€
, Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
shitje
, Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • 185.000€

Details

 • Price: 185.000€
 • Size: 142 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 3 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete me dritare
 • Kati 6
 • Pallat Ekzistues
 • 142.3 m2
 • I mobiluar

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet pranë Diplomat 2, ka orientim Perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…tomini-tirane/

ID: 50666

 • Address Rruga Irfan Tomini, Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate