Tirane, shes apartament 3+1 Kati 3, 82 m² 110.000 Euro (Rruga e Barrikadave)

 • 110.000€
, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1 Kati 3, 82 m² 110.000 Euro (Rruga e Barrikadave)

, Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 110.000€

Details

 • Price: 110.000€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 3+1 te Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 81.7 m2 neto. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit, tre dhoma gjumi dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-rruga-e-barrikadave-tirane-2/

ID:43281

 • Address Rruga e Barrikadave, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate