Tirane, shes apartament 3+1 Kati 2, 114 m² 80.000 Euro (Rruga Pandi Dardha)

 • 80.000€
, Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 3+1 Kati 2, 114 m² 80.000 Euro (Rruga Pandi Dardha)

, Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 3+1 në rrugën Pandi Dardha në Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe totale 114 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mire, përbëhet nga salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje-jug-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-31-laprake-tirane/

ID: 33572

 • Address Rruga Pandi Dardha, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate