Tirane, shes apartament 2+1+garderobe Kati 2, 130 m² 195.000 Euro (Rruga Fortuzi)

 • 195.000€
, Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
shitje
, Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 195.000€

Details

 • Price: 195.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie
 • Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kati 2
 • 130 m2
 • I Investuar
 • Dritare plastike, triple xham
 • Grila Persiane
 • Sistem Chiller
 • Gardërobë

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet pranë Ministrisë së Drejtësisë në pallat ekzistues dhe shitet pjesërisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…ortuzi-tirane/

ID: 46579

 • Address Rruga Fortuzi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate