Tirane, shes apartament 2+1+Garazh Kati 1, 91 m² 150.000 Euro (Rruga Qemal Stafa)

 • 150.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 91 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 plus një garazh pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 91 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa, Tiranë

ID: 38656

 • Address Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate