Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 95 m² 80.000 Euro (Rruga 5 Maji)

 • 80.000€
, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 95 m² 80.000 Euro (Rruga 5 Maji)

, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 80.000€

Details

 • Price: 80.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0695671181

Features

Description

Shitet apartament 2+1 pranë Concord Center. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 94.7 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar, ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-5-maji-tirane-2/

ID: 37978

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate