Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 115 m² 169.000 Euro (Nobis Center)

 • 169.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni Artificial
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 115 m² 169.000 Euro (Nobis Center)

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Liqeni Artificial
 • 169.000€

Details

 • Price: 169.000€
 • Size: 115 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 2+1 pranë Nobis. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 115 m2. Apartamenti ka organizim shumë të mirë dhe është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni Artificial, Tiranë

ID: 36728

 • Address Liqeni Artificial
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate