Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 113 m² 180.000 Euro (Rruga Qemal Stafa)

 • 180.000€
9 Qender, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 9, 113 m² 180.000 Euro (Rruga Qemal Stafa)

9 Qender, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 180.000€

Details

 • Price: 180.000€
 • Size: 113 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga Qemal Stafa pranë prokurorisë së përgjithshme. Apartamenti ndodhet në katin e nëntë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 113 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, një ballkon dhe dy tualete(një me dritare). Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Qemal Stafa, Tiranë

ID: 31803

 • Address Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate