Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 97 m² 100.000 Euro (Komuna e Parisit)

 • 100.000€
5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 97 m² 100.000 Euro (Komuna e Parisit)

5 Komuna Parisit / Kristal Center, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 100.000€

Details

 • Price: 100.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Shitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati të ri me ashensore dhe ka sipërfaqe 97 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe orientim jug. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

ID: 33860

 • Address Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Komuna Parisit / Kristal Center

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate