Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 94 m² 52.000 Euro (Yzberisht)

 • 52.000€
, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 94 m² 52.000 Euro (Yzberisht)

, Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 në Yzberisht. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 94 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt, ka orientim lindje dhe është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor, është i shtruar me parket dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-yzberisht-tirane-4/

ID: 34136

 • Address Yzberisht, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate