Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 90 m² 144.000 Euro (Rruga e Kosovareve)

 • 144.000€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 90 m² 144.000 Euro (Rruga e Kosovareve)

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 144.000€

Details

 • Price: 144.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0686265588

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Kosovarëve. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Kosovarëve, Tiranë

ID: 38289

 • Address Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate