Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 166 m² 220.000 Euro (Don Bosko)

 • 220.000€
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 166 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 dhe mundësi adaptimi në 3+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e tetë banim të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 131 m2 plus 35 m2 verandë. Apartamenti ka organizim të mirë dhe është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore. Apartamenti përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe verandë. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-don-bosko-tirane-2/

ID: 45524

 • Address Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate