Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 114 m² 148.000 Euro (21 Dhjetori)

 • 148.000€
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 148.000€

Details

 • Price: 148.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 114 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…jetori-tirane/

ID: 46097

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate