Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 110 m² 250.000 Euro (Rruga Donika Kastrioti)

 • 250.000€
, Rruga Donika Kastrioti

Details

 • Price: 250.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 2+1 pranë dy kullave në rrugën Donika Kastrioti. Apartamenti ndodhet në katin e tetë, me sipërfaqe totale 110 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit ,dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Apartamenti është plotësisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-donika-kastrioti-tirane/

ID: 31495

 • Address Rruga Donika Kastrioti
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate