Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 99 m² 74.500 Euro (Astir)

 • 74.500€
, Astir
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 99 m² 74.500 Euro (Astir)

, Astir
 • 74.500€

Details

 • Price: 74.500€
 • Size: 99 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Shitet apartament 2+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati në ndërtim dhe ka sipërfaqe 99 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-astir-tirane-2/

ID: 44157

 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate