Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 98 m² 120.000 Euro (Don Bosko)

 • 120.000€
, Don Bosko

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kati 7
 • Pallat me ashensor
 • 98 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet pranë shkollës ”Qazim Turdiu” dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…-bosko-tirane/

ID: 49009

 • Address Don Bosko
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate