Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 97 m² 87.000 Euro (Kompleksi Arlis)

 • 87.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 97 m² 87.000 Euro (Kompleksi Arlis)

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 87.000€

Details

 • Price: 87.000€
 • Size: 97 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Kompleksi Arlis në Rrugën e Dibrës. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati të ri me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 97 m2. Apartamenti përbëhet nga salloni bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Arlis, Tiranë

ID: 38480

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate