Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 130 m² 160.000 Euro (Rruga Ramazan Demneri)

 • 160.000€
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Ramazan Demneri, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite, Rruga Ramazan Demneri, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 160.000€

Details

 • Price: 160.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 plus verandë pranë Bllokut Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 130 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një verandë. Apartamenti ka orientim jug-perëndim, shitet bosh dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Ramazan Demneri, Tiranë

ID: 38003

 • Address Rruga Ramazan Demneri, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Vasil Shanto / Blloku Vilave Selite

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate