Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 124 m² 95.000 Euro (Rruga e Dibrës)

 • 95.000€
, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 124 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 2+1 plus verandë te Rruga e Dibrës. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë banim të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 124.5 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një verandë. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-e-dibres-tirane-2/

ID: 43293

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate