Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 122 m² 220.000 Euro (Rruga e Bogdanëve)

 • 220.000€
, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 220.000€

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 122 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Bogdanëve. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 122 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim lindje-perëndim. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-e-bogdaneve-tirane-3/

ID: 43695

 • Address Rruga e Bogdanëve, Njësia Bashkiake Nr. 10, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate